Kontakt Krakowska39

ul. Krakowska 39 24-120
Kazimierz Dolny

Głodny? Spragniony relaksu? Czekamy w Krakowskiej 39!

Krakowska 39 to komfortowe pokoje gościnne do wynajęcia, a także ceniona przez klientów restauracja, która pozwala na nowo odkryć dobrze znane smaki europejskie. Czekamy na naszych gości w klimatycznym miejscu, znajdującym się w odległości jedynie 6 minut od rynku. Nasz zaciszny zakątek pozwoli cieszyć się wolnym czasem w gronie bliskich i delektować pysznym smakiem naszych wyjątkowych dań.

Kazimierz Dolny – otwarte restauracje w każdą sobotę i niedzielę

Wszystkich gości serdecznie zapraszamy w progi naszej restauracji w każdą sobotę i niedzielę. Choć w Kazimierzu Dolnym otwarte restauracje w weekend to nie rzadkość, gwarantujemy, że każda wizyta u nas to niepowtarzalne doświadczenie kulinarne i estetyczne. Dba o nie doświadczony, profesjonalny szef kuchni, którego umiejętności zostały zauważone między innymi na prestiżowym konkursie kulinarnym. To właśnie dzięki niemu nasze menu jest tak bogate i oferuje zarówno tradycyjne dania europejskie, jak i nowe odsłony dobrze znanych smaków, które zdobyły serca wielu gości.

Zapraszamy w soboty w godzinach 12-19 oraz niedziele od 12 do 18. U nas zawsze można liczyć na przyjazną i pyszną gościnę!

Kazimierz Dolny – otwarte restauracje i komfortowe pokoje dla gości

Krakowska 39 to idealne miejsce na spokojny relaks i wypoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta. Komfort naszych pokoi w Kazimierzu Dolnym otwarte restauracje z pysznymi daniami doskonale uzupełniają. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie, w tym prywatną łazienkę, darmowe Wi-Fi, lodówkę oraz telewizor, a także atrakcyjny cennik. Nasza doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o 11, co umożliwia wygodne zaplanowanie wypoczynku. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci rezerwacji pokoju zapraszamy do kontaktu pod wskazanym niżej numerem telefonu, lub adresem e-mail. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oczekiwania naszych gości były spełnione i chętnie wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom. Do zobaczenia w Krakowskiej 39!